Aubrey buys 12 bottles of orange juice at the corner store for a total cost of $6.36. If each bottle

Aubrey buys 12 bottles of orange juice at the corner store for a total cost of $6.36. If each bottle costs the same amount, how much is each bottle of juice?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *